Hjem > Produkter > Kretsbeskyttelse > TVS - Thyristors > SMP100LC-270
SMP100LC-270
STMicroelectronics
SMP100LC-270
STMicroelectronics
TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - Off State
270V
Spenning - Breakover
335V
Serie
SMP, TRISIL™
emballasje
Cut Tape (CT)
Pakke / tilfelle
DO-214AA, SMB
Andre navn
Antall elementer
1
Monteringstype
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Nåværende - Hold (Ih)
150mA
kapasitans
60pF