Hjem > Produkter > Kretsbeskyttelse > TVS - Thyristors > SMP100LC-120
SMP100LC-120
STMicroelectronics
SMP100LC-120
STMicroelectronics
TRISIL 100A 120V BIDIRECT SMB
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - Off State
120V
Spenning - Breakover
150V
Serie
SMP, TRISIL™
emballasje
Original-Reel®
Pakke / tilfelle
DO-214AA, SMB
Andre navn
SMP100LC120
Antall elementer
1
Monteringstype
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Nåværende - Hold (Ih)
150mA
kapasitans
75pF