Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > Atosn STCOK. > SM2T3V3A
SM2T3V3A
STMicroelectronics
SM2T3V3A
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - Omvendt avstengning (Typ)
3.3V
Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp
6.8V
Spenning - Fordeling (Min)
3.6V
Enveis kanaler
1
Type
Zener
Leverandør Enhetspakke
DO-216AA
Serie
SM2T, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
200W
emballasje
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle
DO-216AA
Andre navn
SM2T3V3A-ND
Driftstemperatur
Monteringstype
Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time
11 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Kapasitans @ Frekvens
2500pF @ 1MHz