Hjem > Produkter > Kretsbeskyttelse > TVS - Diodes > SMBJ26A-TR
SMBJ26A-TR
STMicroelectronics
SMBJ26A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Spenning - Omvendt avstengning (Typ)
26V
Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp
42.1V
Spenning - Fordeling (Min)
28.9V
Power - Peak Pulse
600W
emballasje
Cut Tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs)
14.9A