Hjem > Produkter > Kretsbeskyttelse > TVS - Diodes > SMBJ154A-TR
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 154V 317V SMB
Spenning - Omvendt avstengning (Typ)
154V
Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp
246V
Spenning - Fordeling (Min)
171V
Power - Peak Pulse
600W
emballasje
Original-Reel®
Driftstemperatur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs)
2.4A