Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > Atosn STCOK. > L4931CV33
L4931CV33
STMicroelectronics
L4931CV33
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenningsfall (maks)
0.8V @ 250mA
Spenning - Utgang (Min / Fast)
3.3V
Spenning - utgang (maks)
Spenning - Inngang (Maks)
20V
Leverandør Enhetspakke
TO-220AB
Serie
Beskyttelsesfunksjoner
Over Current, Over Temperature
emballasje
Tube
Pakke / tilfelle
TO-220-3
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Positive
Andre navn
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C
Monteringstype
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
Strøm - Forsyning (Maks)
6mA
Nåværende - Quiescent (Iq)
1mA
Strøm - Utgang
250mA