Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > Atosn STCOK. > FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
produkt~~POS=TRUNC parametere
Type
Wirewound
Toleranse
±15%
Leverandør Enhetspakke
Størrelse / Dimensjon
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
skjerming
Unshielded
Serie
FLAT-PAC
rangeringer
Q @ Freq
emballasje
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle
Nonstandard
Andre navn
FP2-V150
FP2-V150-ND
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C
Monteringstype
Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Materiale - Kjerne
Ferrite
Produsentens Standard Lead Time
14 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test
1MHz
induktans
150nH
Høyde - sittende (maks)
0.197" (5.00mm)
Frekvens - Selvresonans
Detaljert beskrivelse
150nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
DC-motstand (DCR)
0.28 mOhm
Nåværende vurdering
37A
Nåværende - Metning
25.5A