Hjem > Produkter > Kretsbeskyttelse > TVS - Diodes > ESDALC20-1BF4
ESDALC20-1BF4
STMicroelectronics
ESDALC20-1BF4
STMicroelectronics
TVS DIODE 20V 37V 0201
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - Omvendt avstengning (Typ)
20V
Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp
37V
Spenning - Fordeling (Min)
22V
Type
Zener
Leverandør Enhetspakke
0201
Serie
ESDA
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
90W
emballasje
Original-Reel®
Pakke / tilfelle
0201 (0603 Metric)
Andre navn
Driftstemperatur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype
Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time
15 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs)
2.4A (8/20µs)
Kapasitans @ Frekvens
10.5pF @ 1MHz