Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > Atosn STCOK. > BTA24-600BW
BTA24-600BW
STMicroelectronics
BTA24-600BW
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - Off State
600V
Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks)
1.3V
Triac Type
Alternistor - Snubberless
Leverandør Enhetspakke
TO-220AB
Serie
Snubberless™
emballasje
Tube
Pakke / tilfelle
TO-220-3
Andre navn
497-2423-5-ND
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Monteringstype
Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status
Contains lead / RoHS non-compliant
Detaljert beskrivelse
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks)
25A
Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
250A, 260A
Nåværende - Hold (Ih) (Maks)
75mA
Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks)
50mA