Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > Atosn STCOK. > BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Micro Commercial Components (MCC)
BAS70LP-TP
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis
1V @ 15mA
Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks)
70V
Leverandør Enhetspakke
SOD-882
Hastighet
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie
emballasje
Original-Reel®
Pakke / tilfelle
SOD-882
Andre navn
BAS70LP-TPMSDKR
Driftstemperatur - Kobling
125°C (Max)
Monteringstype
Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time
16 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Diodetype
Schottky
Detaljert beskrivelse
Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-882
Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr
100µA @ 50V
Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io)
70mA (DC)