Hjem > Produkter > Kretsbeskyttelse > TVS - Diodes > SMBJ10A-TR
SMBJ10A-TR
STMicroelectronics
SMBJ10A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 10V 21.7V SMB
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - Omvendt avstengning (Typ)
10V
Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp
17V
Spenning - Fordeling (Min)
11.1V
Enveis kanaler
1
Type
Zener
Leverandør Enhetspakke
SMB (DO-214AA)
Serie
SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
600W
emballasje
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle
DO-214AA, SMB
Andre navn
Driftstemperatur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs)
37A