Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > Atosn STCOK. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
produkt~~POS=TRUNC parametere
Type
Toleranse
±1%
Leverandør Enhetspakke
Størrelse / Dimensjon
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
skjerming
Unshielded
Serie
1210R
rangeringer
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
emballasje
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle
2-SMD
Andre navn
1210R-104F TR 2000
Driftstemperatur
-55°C ~ 125°C
Monteringstype
Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Materiale - Kjerne
Ferrite
Produsentens Standard Lead Time
36 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test
2.5MHz
induktans
100µH
Høyde - sittende (maks)
0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans
8MHz
Detaljert beskrivelse
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC-motstand (DCR)
13 Ohm Max
Nåværende vurdering
120mA