Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > PMIC - Spenningsregulatorer - Lineær > L4931CD120-TR
L4931CD120-TR
STMicroelectronics
L4931CD120-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenningsfall (maks)
0.8V @ 250mA
Spenning - Utgang (Min / Fast)
12V
Spenning - utgang (maks)
Spenning - Inngang (Maks)
20V
Leverandør Enhetspakke
8-SO
Serie
Beskyttelsesfunksjoner
Over Current, Over Temperature
emballasje
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Utgangstype
Fixed
Utgangskonfigurasjon
Positive
Andre navn
L4931CD120-TR-ND
L4931CD120TR
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO
Strøm - Forsyning (Maks)
7mA
Nåværende - Quiescent (Iq)
1.6mA
Strøm - Utgang
250mA