Hjem > Produkter > Diskrete halvlederprodukter > Thyristors - SCRs > TS420-600T
TS420-600T
STMicroelectronics
TS420-600T
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V TO-220AB
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks)
1.6V
Spenning - Off State
600V
Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks)
800mV
Leverandør Enhetspakke
TO-220AB
Serie
SCR Type
Sensitive Gate
emballasje
Tube
Pakke / tilfelle
TO-220-3
Andre navn
TS420-600T-ND
TS420600T
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C
Monteringstype
Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time
23 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB
Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks)
4A
Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks)
2.5A
Nåværende - Off State (Maks)
5µA
Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
30A, 33A
Nåværende - Hold (Ih) (Maks)
5mA