Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > PMIC - Spenningsregulatorer - Lineær > L5300AH7TR
STMicroelectronics
L5300AH7TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenningsfall (maks)
0.5V @ 300mA
Spenning - Utgang (Min / Fast)
5V
Spenning - utgang (maks)
Spenning - Inngang (Maks)
40V
Leverandør Enhetspakke
6-HPAK
Serie
Automotive, AEC-Q100
Beskyttelsesfunksjoner
Over Temperature, Short Circuit
emballasje
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle
TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab)
PSRR
60dB (100Hz)
Utgangstype
Fixed
Utgangskonfigurasjon
Positive
Driftstemperatur
-40°C ~ 150°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
3 (168 Hours)
Produsentens Standard Lead Time
16 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA 6-HPAK
Strøm - Forsyning (Maks)
4.2mA
Nåværende - Quiescent (Iq)
80µA
Strøm - Utgang
300mA