Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > PMIC - Spenningsregulatorer - Lineær > L4940V10
L4940V10
STMicroelectronics
L4940V10
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 10V 1.5A TO220AB
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenningsfall (maks)
0.9V @ 1.5A
Spenning - Utgang (Min / Fast)
10V
Spenning - utgang (maks)
Spenning - Inngang (Maks)
17V
Leverandør Enhetspakke
TO-220AB
Serie
Beskyttelsesfunksjoner
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
emballasje
Tube
Pakke / tilfelle
TO-220-3
PSRR
62dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C ~ 150°C
Monteringstype
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A TO-220AB
Strøm - Forsyning (Maks)
50mA
Nåværende - Quiescent (Iq)
8mA
Strøm - Utgang
1.5A