Hjem > Produkter > Diskrete halvlederprodukter > Thyristors - SCRs > BTW67-600
BTW67-600
STMicroelectronics
BTW67-600
STMicroelectronics
IC SCR 50A 600V RD91-3
Blyfri / RoHS-kompatibel
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks)
1.9V
Spenning - Off State
600V
Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks)
1.3V
Leverandør Enhetspakke
RD91
Serie
SCR Type
Standard Recovery
emballasje
Bulk
Pakke / tilfelle
RD-91
Andre navn
BTW67-600-ND
BTW67600
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C
Monteringstype
Chassis Mount
Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse
SCR 600V 50A Standard Recovery Chassis Mount RD91
Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks)
50A
Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks)
32A
Nåværende - Off State (Maks)
10µA
Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
580A, 610A
Nåværende - Hold (Ih) (Maks)
150mA
Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks)
80mA