Hjem > Produkter > Kretsbeskyttelse > TVS - Diodes > SMBJ20A-TR
SMBJ20A-TR
STMicroelectronics
SMBJ20A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 20V 42.8V SMB
Spenning - Omvendt avstengning (Typ)
20V
Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp
32.4V
Spenning - Fordeling (Min)
22.2V
Power - Peak Pulse
600W
emballasje
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs)
19.4A