Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > Atosn STCOK. > T835-600B
T835-600B
STMicroelectronics
T835-600B
produkt~~POS=TRUNC parametere
Spenning - Off State
600V
Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks)
1.3V
Triac Type
Alternistor - Snubberless
Leverandør Enhetspakke
DPAK
Serie
Snubberless™
emballasje
Tube
Pakke / tilfelle
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andre navn
T835-600B-ND
Driftstemperatur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype
Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time
11 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount DPAK
Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks)
8A
Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
80A, 84A
Nåværende - Hold (Ih) (Maks)
35mA
Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks)
35mA