Hjem > Produkter > Integrerte kretser (ICs) > Atosn STCOK. > STU9N60M2
STU9N60M2
STMicroelectronics
STU9N60M2
produkt~~POS=TRUNC parametere
Vgs (th) (Maks) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (maks)
±25V
Teknologi
MOSFET (Metal Oxide)
Leverandør Enhetspakke
IPAK (TO-251)
Serie
MDmesh™ II Plus
Rds På (Maks) @ Id, Vgs
780 mOhm @ 3A, 10V
Strømdissipasjon (maks)
60W (Tc)
emballasje
Tube
Pakke / tilfelle
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Andre navn
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Monteringstype
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds
320pF @ 100V
Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs
10nC @ 10V
FET Type
N-Channel
FET-funksjonen
Drivspenning (Maks. Rds På, Min Rds På)
10V
Drain til Source Voltage (VDSS)
600V
Detaljert beskrivelse
N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C
5.5A (Tc)